Apartament 1+1 ne shitje afer rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRS-718-29E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 55.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 55
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2 i cili organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar ne kushte te mira.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket cilesor.
Dyert dhe dritaret jane e reja dhe te pajisura me dopio xham.
Orientimi i apartamentit eshte nga veriu.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.
Ka akses ne rrugen Jordan Misja, Gazemend Zajmi, rrugen Albanopoli, rrugen Don Bosko etj.
Ofrohen 2 garazhe per shitje me cmim ekstra.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 55.000 Euro Apartamenti
Cmimi: 20.000 Euro 2 Garazhe

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1119-9S 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 319-48S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter. Shtepia ...

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pall
Në Shitje 118-31R 56.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te n
Në Shitje 617-51K 56.000 €

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje
Në Shitje 515-13b 63.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Në Shitje 619-42S 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 1017-29L 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 218-66R 62.000 €

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese dy ...