Apartament 1+1 per shitje ne zonen Mezez-Koder ne Tirane (TRS-1118-37L)

ID TRS-1118-37L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 44.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 88.12 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kasem Shima

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane zyrave te Top-Chanel.

Ofron siperfaqe totale prej 88.12 m2 dhe sioerfaqe te brendshme 78.25 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar.

Eshte i pajisur me 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkonet ofrojne pamje te zones perreth me orintim nga veri-perendimi.

Ne apartament jane bere punime ekstra si termoizolim te jashtem, dritare dopjo xham me grila persiane, mure te punuara me gips etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete plot me ajer te paster prane te gjitha sherbimeve te ndryshme.

Ofron administrim, siguri dhe ashensor.

Zona eshte duke u zhvilluar me hapa te shpejte dhe me nje infrastukture te rregullt.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 44.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert jo te fundit t
Në Shitje 1219-1S 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 319-48S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter. Shtepia ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e I
Në Shitje 514-5j 52.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II-te te banimit, me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Në Shitje 1219-19L 43.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te viteve ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 619-28S 58.800 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 418-33L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...