Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko, Tirane

ID TRS-323-25R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 72.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 64
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me 2 ashensore.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 58 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi gjithashtu me dalje ne ballkon, 1 tualet, korridori lidhes dhe ballkon i madh.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me ane te kondicionerit te instaluar ne sallon.
Banesa shitet pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Orientimi i apartamentit eshte ne Perendim duke mundesuar ndricim natyral deri ne mbremje.
Pallati ofron administrim, siguri, qetesi dhe termoizolim.
Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Sheshin Karl Topia(Zogu i Zi), 21 Dhjetori, Rruga e Durresit, Unaza, Stacioni i Trenit, Autostrada Tirane-Durres etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 72.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane.
Apartament pozicionohet ne katin e 6, kat
Në Shitje 623-1X 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane. Apartament pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit, te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e g
Në Shitje 518-21E 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 623-14R 79.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte t
Në Shitje 723-49X 80.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 518-7L 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Në Shitje 1119-38S 60.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 618-39d 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...