Apartament 1+1 ne shitje prane rruges 5 Maji ne Tirane

ID TRS-623-38R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 62.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sulcebe

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe prane Concord Center, Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe siperfaqe te brendshme 56 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. 
Orientimi i tij eshte veri-perendim dhe mundeson ndricim te bollshem natyral.
Zona eshte e qete dhe prane saj gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri si: shkolla, spitale, bar-restorante, qendra tregtare etj.
Ka akses direkt me rrugen e Dibres, rrugen Ferit Xhajko, zonen e Medresese, Stacioni i Trenit etj. 
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 62.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndert
Në Shitje 221-8V 52.528 €

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Voks
Në Shitje 1013-48 56.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Vokshi ne ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja eshte ne katin e 6-te te nje p
Në Shitje 821-40F 60.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Hyrja eshte ne katin e 6-te te nje pallati te ri 9 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Në Shitje 1119-38S 60.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues
Në Shitje 723-23R 64.000 €

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1118-30L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Në Shitje 316-59K 72.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...