Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRS-620-14a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 85.52
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi.
Pallat me cilesi te larte ndertimi , me akses te lehte ne Parkun e madh te Tiranes. 
Siperfaqja e apartamentit eshte 85.52 m2 totale dhe e brendshme 71.7 m2 e ndare ne sallon bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ofrohet e pamobiluar dhe ne gjendje te mire. Shtepia eshte e shtruar e gjitha me parket cilesor.

Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje.
pallati ofron nje administrim te mire, ashensor, dhe siguri, vend parkimi me cmim shtese.
Zona eshte mjaft e pelqyer, me akses te lehte ne rrugen faik Konica dhe ne daljen e Tiranes per nga zona e Saukut dhe Lundres.
Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit


Cmimi 145.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje pa
Në Shitje 1014-74b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e VII-te te nje pall
Në Shitje 1018-48E 154.000 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzi
Në Shitje 915-38b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...