Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-723-65Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 61.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vëllezërit Manastirli

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.5m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Perendimi duke bere qe shtepia te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Tualeti eshte i pajisur me dritare.
Shtepia shitet e mobiluar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Muhamet Gjollesha, rruga e Durresit, Zogu i Zi etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 95.000.000 leke

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e
Në Shitje 424-8C 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane . Shtepia pozicionohet ne katin e nente te nje ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...


Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e
Në Shitje 623-6Z 100.140 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne e
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6&nbs
Në Shitje 622-61Z 84.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Pozicionohet n
Në Shitje 1222-22V 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te ...

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë.
Hyrja
Në Shitje 521-4D 80.000 €

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë. Hyrja ndodhet në ...