Apartament 1+1 ne shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane

ID TRR-823-55Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 82.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Studenti

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 62m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Tualeti eshte i pajisur me dritare.

Orientimi i apartamentit eshte Veri.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Muhamet Gjollesha, rruga Artan Lenja, ish Fusha Aviacionit, zona e Laprakes etj.
Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 82.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dafinave, prane shkolles Dhora Leka, ne zonen  e ish Fushe
Në Shitje 423-36Z 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dafinave, prane shkolles Dhora Leka, ne zonen  e ish Fushes se Aviacionit ne ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e 7-te te nje palla
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Eshte e pozicion
Në Shitje 324-21Z 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1120-3a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje prej ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Pozicionohet n
Në Shitje 1222-22V 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane xhamise ne Tirane.
Apartamenti poziciono
Në Shitje 522-40S 80.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane xhamise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te ...

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Banesa pozicio
Në Shitje 617-2L 77.000 €

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente per shitje me
Në Shitje 120-53T 90.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente per shitje me siperfaqe totale 75 ...