Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRS-1121-23N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 64.700
Kati 2
Sipërfaqe m2 64.7
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te perfundojne tani se shpejti.
Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet me ritme te shpejta, perballe qendres spitalore Nene Tereza. 
Kryqezohet me rrugen Bardhyl dhe rrugen Ferit Xhajko dhe eshte shume prane zones se Medrese.
Ka apartamente:
1+1 ne katin e dyte me siperfaqe totale prej 64.7 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55.3 m2.
1+1 ne katin e nente me siperfaqe totale prej 75.7 m2 dhe te brendshme prej 64.7 m2.
1+1 ne katin e njembedhjete me siperfaqe totale prej 73.7 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 63 m2.
2+1 ne katin e shtate me siperfaqe totale prej 110 m2 dhe te brendshme prej 94 m2.
2+1 ne katin e tete me siperfaqe totale prej 85.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 73.2 m2.
2+1 ne katin e nente me siperfaqe totale prej 93.7 m2 dhe te brendshme prej 80.1 m2.

Cmimi: 1000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 1213-8 76.500 € €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 1017-29L 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja eshte ne katin e 6-te te nje p
Në Shitje 821-40F 60.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Hyrja eshte ne katin e 6-te te nje pallati te ri 9 ...

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Banesa pozicio
Në Shitje 617-2L 77.000 €

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 1019-51S 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat t
Në Shitje 514-35a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 ne shitje shume prane me rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 1019-66T 76.200 €

Apartament 1+1 ne shitje shume prane me rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne fazen ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1016-14K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...