Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-1016-14K)

ID TRS-1016-14K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72.2 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shemsi Haka

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne nje zone mjafte te qete te qytetit.

Ka nje hapesire prej 72.2m2 nga ku 64.6 eshte hapesire e brendeshme e shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe eshte e orientuar nga perendimi duke siguruar drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme si bare, markete, shkolla, cerdhe dhe transport publik.

Ka lehtesisht akses ne rrugen Ali Demi, rrugen Hafiz Sabri Koci dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Demir Progri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 220-36S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Demir Progri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 619-28S 58.800 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e sht
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje
Në Shitje 913-11 79.200 €

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 1019-51S 68.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe
Në Shitje 613-32 52.500 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona mbi ...

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafund
Në Shitje 816-39b 70.000 €

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafundit ne nje pallat ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Në Shitje 120-2S 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter buze ...