Apartament 1+1 per shitje tek Mali i Robit ne Golem (DRS-419-25T)

ID DRS-419-25T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 74 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Golem

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 64 m2 te organizuar ne: sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e pamobiluar ne kushte shume te mira.

Ballkoni ofron pamje fantastike te zonave perreth.

Zona ku ndodhet eshte zone e qete dhe shume e preferuar nga turistet lokal dhe te huaj.

Apartamenti eshte e orientuar nga perendimi.

Ka akses te lehte ne zonen e Golemit, qytetin e Durresit etj.

Banesa eshte ne proces hipotekimi.

 

Cmimi: 30.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5-katesh. Ka ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.
Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 6
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit.
Ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje DRS-519-1S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertua
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 pa ...