Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRS-723-26X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 48
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petraq Leka

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Petraq Leka prane zones se Selites.
Pozicionohet ne katin e pare te nje shtepie private dhe orientohet nga perendimi.
Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 48 m2dhe organizohet ne dhome gjumi, kuzhine , dhome ndenje, korridor dhe tualet.
Banesa eshte e shtruar me pllake dhe aktualisht ofrohet e pamobiluar. 
Gjithashtu apartamenti ka dhe nje kopesht ne shfrytezim.
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar , prane te ciles do te gjeni qender shendetesore, shkolla, markete, bare, restorante e shume sherbime te tjera. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Selites, ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Astirit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 45.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te
Në Shitje 617-51K 56.000 €

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Niko Avrami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 819-20S 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje DRS-419-25T 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te
Në Shitje 116-56b 42.000 €

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Voks
Në Shitje 1013-48 56.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Vokshi ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rugen Aleksander Goga ne Durres.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje DRS-917-22L 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 120-9T 36.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo
Në Shitje 1021-5V 59.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo perfunduar. Ka nje ...