Apartament 1+1 ne shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane

ID TRR-722-40Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 69.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 58
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rr Isuf Elezi

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Isuf Elezi, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale 58m2 dhe siperfaqe te brendshme 53m2 te oganizuar ne sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet,nje ballkon, dhe korridori lidhes.
Apartamenti eshte I sapo rinovuar.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendimi duke I ofruar apartamentit ndricim natyral nga mengjesi deri ne perendim.
Pallati eshte ndertim i vitit 2000 me ashensor dhe i veshur me sistem kapot.
Zona ka akses te lehte ne Unazen e madhe, Komunen e Parisit, Seliten,Bllokun Vasil Shanto, Rrugen e Kavajes etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 69.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 418-33L 67.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit)
Në Shitje 222-6V 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane.
Apartament pozicionohet ne katin e 6, kat
Në Shitje 623-1X 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane. Apartament pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit, te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete  te n
Në Shitje 422-10S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete  te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Në Shitje 1119-38S 60.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 modern ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Kjo prone ju ofrohet ne sh
Në Shitje 1013-11 70.000 €

Apartament 1+1 modern ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo prone ju ofrohet ne shitje se bashku me ...

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 1116-34d 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto shume prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane ne Shqiperi.
Në Shitje 923-40Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto shume prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane ne Shqiperi. Shtepia ...