Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-622-26V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 55.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 70.91 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Deliu

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 70.91 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 62.75 m2.

Organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e rikonstruktuar, e mobiluar me materiale mjaft cilesore dhe komode.

Te gjithe ambientet e shtruara me parket, punime gipsi, hidrosanitare te reja etj.

Poshte parketit dhe pllakave jane te shtruar tubat per sistem ngrohje ku mungon vetem chilleri.

Pallati eshte mjaft i mireadministruar, ashensore pritet te instalohet brenda pak kohesh.

Zona eshte e populluar dhe e kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Muhamet Deliu, prane Thesarit dhe Restorant Freskut.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 55.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-50E 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pa
Në Shitje 118-31R 56.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 619-42S 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Demir Progri, prane Xhamise ne Don Bosko, ne Tirane.
Apartament
Në Shitje 1120-27D 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Demir Progri, prane Xhamise ne Don Bosko, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 1220-12V 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat t
Në Shitje 514-35a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...