Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRS-1223-14Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 68.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 55.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bajo Topulli

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit, prane Tregut te ri Elektrik.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 55.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhoma gjume, nje tualet, korridor lidhes dhe nje ballkon i mbyllur.
Orientimi nga Jug-Perendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia shitet bosh.
Banesa eshte pjese e nje pallati te vjeter i ndertuar me tulla te kuqe.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Brrylit, zona e Shkozes, Bulevardi Zhan Dark etj.
Mundesi parkimi perreth pallatit.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 68.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te n
Në Shitje 222-13S 58.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati 9 ...

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia ...

Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane.
Shtepi
Në Shitje 123-47Z 66.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1118-30L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e 7-te te nje palla
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Cajupi, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe t
Në Shitje 722-2Z 79.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Cajupi, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit  te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 1220-12V 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit)
Në Shitje 222-6V 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ...