Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-723-61Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 102.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 71.14
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sadik Petrela

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit.
Ka nje siperfaqe totale prej 71.14m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 59.3m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga JugPerendimi duke bere qe shtepia te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Shtepia do te dorezohet nga firma e ndertimit e shtruar me parket, tualeti i pajisur me hidrosanitaret, elektriket dhe dyert, dritaret.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati ne fazen perfundimtare te punimeve te pajisur me sistem kapot, administrim dhe gjelberim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Dibres, rruga Xhanfize Keko, zona e Xhamllikut etj.

Cmimi 102.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.
Apartam
Në Shitje 524-17X 96.360 €

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallat
Në Shitje 723-30X 90.750 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh pa ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dh
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-11X 90.440 €

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja. Pozicionohet ne katin e peste, te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente per shitje me
Në Shitje 120-53T 90.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente per shitje me siperfaqe totale 75 ...

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje
Në Shitje 822-12Z 98.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...