Apartament 1+1 per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRS-123-62Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 61.1m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.3m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi i cili ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Banesa eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim, dhe siguri.
Aktualisht eshte e dhene me qira duke e bere mundesi te mire per investim.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Kopshtin Botanik, Kristal Center, Kopshtin Zologjik etj.

Cmimi: 105.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje tek rruga e Dibres, prane Qsut ne Tirane
Shtepia eshte e pozicionuar ne k
Në Shitje 424-46Z 98.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga e Dibres, prane Qsut ne Tirane Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Banesa eshte e pozicion
Në Shitje 324-11Z 110.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-61Z 102.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.
Apartam
Në Shitje 524-17X 96.360 €

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit
Në Shitje 1123-19Z 103.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Banesa ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 519-34L 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...