Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-124-15X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 77
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Foto Xhavella

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 77 m2 dhe sipefaqe te brendshme prej 64.8 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mudesohen nga nje kondicioner te pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Instalimet hidraulike dhe elektrike te baneses jane rinovuar vitin e fundit. 
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i cili ofron adminstrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane, te nevojshme per jeten e perditshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Laprakes dhe ne autostraden Tirane-Durres. 
Prona disponon certificate pronesie.


Cmimi: 88.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa
Në Shitje 723-3Z 83.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente per shitje me
Në Shitje 120-53T 90.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente per shitje me siperfaqe totale 75 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e ka
Në Shitje 124-16X 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane.
Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po
Në Shitje 1121-26N 98.000 €

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane. Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete  te n
Në Shitje 422-10S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete  te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyt
Në Shitje 723-53X 73.845 €

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...