Apartament 1+1 ne shitje tek zona e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-1123-19Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 103.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 79.78
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ndertim.
Me nje siperfaqe totale prej 79.78m2 dhe siperfaqe te brendshme 69.76m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe korridori lidhes.
Orientimi eshte Lindje-Perendim-Veri duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallati ne ndertim ne faze suvatimi.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi qe ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Laprakes, zonen e ish Fushes se Aviacionit, zonen e ish Parkut.

Cmimi 103.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte t
Në Shitje 1119-65S 109.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pllati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te
Në Shitje 520-26S 100.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje p
Në Shitje 423-27Z 106.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-62Z 96.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dh
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dhjete dh
Në Shitje 323-3G 107.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundit te nje ...