Apartament 1+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane

ID TRS-524-17X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 96.360
Kati 3
Sipërfaqe m2 80.3
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi i Kasharit

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ndertim. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 80.3 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 67.4 m2.
Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar drite per gjate gjithe dites. 
Pallati ka nje cilesi shume te mire punimi dhe aktualisht eshte ne fazen e suvatimit. 
Pritet te mbaroje brenda vitit 2024.
Pallati ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone te zhvilluar me shume facilitet prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Astirit, ne zonen e Kasharit, ne zonen e Yzberishtit dhe ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 1200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamentet ndodh
Në Shitje 418-42d 91.200 €

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1020-48V 87.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te
Në Shitje 1118-4d 84.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-61Z 102.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Banesa eshte e pozicion
Në Shitje 324-11Z 110.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te ...

Apartamente per shitje ne Parallel Living Residence ne Don Bosko, Tirane.
Ofrohen apartamente te ti
Në Shitje 422-22A 94.300 €

Apartamente per shitje ne Parallel Living Residence ne Don Bosko, Tirane. Ofrohen apartamente te tipologjise 1+1, 2+1 ...