Apartament 1+1 per qera ne Linze ne Tirane

ID TRR-723-29X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 3
Sipërfaqe m2 72
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Dajtit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me 4 kate pa ashensor.
Apartamenti ofron nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te te gjtiha ambientet se bashku. 
Banesa orientohet nga lindja dhe preket per gjate gjithe dites nga drita natyrale. 
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar ne nje menyre bashkekohore.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete, me gjelberim dhe ajer te paster. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Freskut dhe ne zonen e Dajtit.

Cmimi: 350 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.  

Pozic
Me Qira 116-38a 250 €

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.   Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne
Me Qira 815-47b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte
Me Qira 621-4V 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte e re, e pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 619-48T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 520-1S 320 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne
Me Qira 514-25b 450 €

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete ne ...

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5 te nje
Me Qira 1121-16V 400 €

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 813-15 300 €

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...