Apartament 1+1 per qera prane zones se Don Boskos ne Tirane

ID TRR-923-37X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Xhelili

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje shtepie private 2 kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 50 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar nje ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Banesa ndodhet ne kushte shume te mira dhe ofron eletrikticitet dhe uje te ngrohte 24 ore. 
Ne sherbim te apartamentit eshte dhe nje oborr i shfrytezueshem rreth 70 m2. 
Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete prane te nevojshme per jetesen e perditshme. 
Zona ka akses te menjeheshem ne rrugen Joran Misja, ne zonen e Stacionit te Trenit, ne zonen e Don Boskos, ne zonen e Laprakes dhe ne rrugen Panorama.


Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Aparatment 1+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-ka
Me Qira 519-29T 250 €

Aparatment 1+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ...

Apartament 1+1 per qira tek rruga Shefqet Musaraj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6,
Me Qira 923-17X 300 €

Apartament 1+1 per qira tek rruga Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit, i ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 716-38b 250 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 423-43Z 300 €

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 114-20 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje palla
Me Qira 316-9b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-36b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane stadiumit ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 1015-51b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...