Apartament 1+1 per qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane

ID TRR-921-14V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 210 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Konxholli

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Bilal Konxholli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi dhe banjo.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje te mire.

Ambientet jane mjaft te bollshme dhe me ndricim.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner I vendosur ne sallon.

Pozicioni veri-perendim ofron ndricim natyral te bollshem.

E shfrytezueshme eshte dhe tarraca e cila eshte e izoluar komplet dhe shtruar me pllaka.

Vila ndodhet prane rruges 4 Deshmoret dhe Gjimnazit Partizani.

 

Cmimi: 210 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 1015-55b 250 €

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. 

Ndodhet n
Me Qira 1018-69E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ky apartament ju ofrohet me te gjitha m
Me Qira 713-19 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ky apartament ju ofrohet me te gjitha mobiljet dhe ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 316-48K 220 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartment me qira prane qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje
Me Qira 617-50K 250 €

Apartment me qira prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje ndertese te re me ...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-8S 260 €

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 716-10K 300 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te ...

Apartament me qera ngjitur me rrugen kryesore ne Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 118-43R 350 €

Apartament me qera ngjitur me rrugen kryesore ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...