Apartament 1+1 per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1122-69V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 53.3m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor, shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 53.3 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine bashke, nje dhome gjumi, nje tualet, korridor lidhes dhe ballkon.
Banesa eshte e sapo rikonstruktuar, e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe e pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dhomen e gjumit si dhe ka ngrohje ne tualet.
Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket, i pajisur me grila elektrike dhe vetrata termo-izoluese.
Zona perreth eshte e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, Liqenin Artificial dhe qendren e Tiranes.

Cmimi: 550 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 820-23D 580 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka ...

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vil
Me Qira 922-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private 4 kateshe ...

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Kjo prone ju ofron nj
Me Qira 1013-10 500 €

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper ...

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 123-27R 500 €

Apartament 1+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne
Me Qira 514-25b 450 €

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete ne ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 119 m2
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1
Me Qira 922-29Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 ...

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane.

Banesa Pozicionohet ne katin e ka
Me Qira 324-61C 450 €

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane. Banesa Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...