Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

ID TRR-324-54Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 1
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Shtepia ka siperfaqe totale prej 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Kondicionieri i vendosur ne sallon mundeson ngrohjen dhe ftohjen.
Banesa eshte e orientuar nga Jugu duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Eshte e sapoinvestuar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe lidhet shpejt me rruget kryesore si: Komuna e Parisit, Liqeni Ariticial i Tiranes, Sheshi Willson.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 223-49G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nj
Me Qira 918-9d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...


Apartament 1+1 per qira prane rruges Mine Peza, ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 2te te
Me Qira 1122-15Z 350 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Mine Peza, ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 818-39E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne ne rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia pozi
Me Qira 623-42Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne ne rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III t
Me Qira 313-1 550 €

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Karl Gega, prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Eshte e pozi
Me Qira 224-21Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Karl Gega, prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane.
Banesa eshte e po
Me Qira 223-21Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...