Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-1122-1G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 89 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 89 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet 
dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet plotesisht I mobiluar ne nje menyre bashkekohore. 
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: lavastovilje, frigorifer, sobe etj.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit.
Apartamenti jepet per qera afatshkurter.
Ne cmim perfshihen gjithashtu: energjia elektrike, faturat e ujit dhe interneti.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te ehte ne rrugen e Durresit, Zogun e Zi, rrugen Mine Peza etj.

Cmimi 550 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 119 m2 of
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 222-30S 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri pa ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa nd
Me Qira 323-34Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te r
Me Qira 1022-17G 500 €

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te
Me Qira 922-2G 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh te ...

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1019-4a 500 €

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...


Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 1122-67Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...