Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-723-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, shume prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 65m2 te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Jugu duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Brrylit, rruga Elbasanit, ish Tregu Elektrik etj.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 1222-36Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje godine te ...


Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te t
Me Qira 1222-39Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati ri te ...

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 1222-30Z 550 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ek
Me Qira 615-44b 320 €

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1222-49R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 520-22D 340 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 323-60G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...