Apartament 1+1 per qira tek rruga e Dibres ne Tirane

ID TRR-923-41X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 66.6
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 66.6 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine, tualet, nje depo te vogel, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Banesa orientohet nga jugu duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati me administrim dhe siguri.
Prane pallatit do te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shum facilitete dhe sherbime te ndryshme te nevojshme per jetesen e perditshme. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Selvies, ne qendren e Tiranes, ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne rrugen Bardhyl. 


Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet.
Pozicionohet ne katin &nb
Me Qira 823-45R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet. Pozicionohet ne katin  e dyte banim te ...

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 617-39K 550 €

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-10L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nj
Me Qira 223-50Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e tret
Me Qira 215-55a 400 €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat t
Me Qira 215-25b 380 €

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira tek ish ekspozita ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Me Qira 220-44H 400 €

Apartament 1+1 me qira tek ish ekspozita ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 224-60Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e 9 por jo te ...