Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

ID TRS-1120-55D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 62.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 62.1
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi.
Ka nje siperfaqe totale prej 62.1 m2 dhe siperfaqe e brendshme 56.4 m2.
Organziohet ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, koridor dhe tualet.
Shtepia ofrohet e perfunduar, me sistem elektrit dhe hidraulik, e shtruar me parket, insaltimet e duhur per vendosjen e sistemit qendror per ftohjen dhe ngrohjen ne varesi te zgjedhjeve te klientit.
Orientohet nga veriu.
Zona eshte shume  e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Articial, ne autostraden Tirane-Elbasan etj.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 1000 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1220-11V 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ka ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj, tek pallatet Cabej ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 1122-58R 49.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj, tek pallatet Cabej ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.
Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndrys
Në Shitje 613-32 52.500 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane. Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) t
Në Shitje 1019-58L 57.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane.
Apartamenti
Në Shitje 1220-14D 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-50E 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Në Shitje 618-10L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e shtate te nje pal
Në Shitje 518-64d 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...