Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-518-7L)

ID TRS-518-7L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 64 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Pallati ju ofron administrim, siguri dhe ashensor. Gjithashtu ai ka nje cilesi shume te mire ndertimi me kushte bashkohore.

Me siperfaqe totale prej  64 m2 dhe te brendshme 59 m2 banesa ndahet ne sallon me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tualet dhe2  ballkone.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona perreth eshte e qete dhe e zhvilluar shume kohet e fundit. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Kjo prone eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cimi: 65.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ofrohen apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitj
Në Shitje 120-42D 58.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ofrohen apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitje nje nje kompleks ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Në Shitje 316-59K 72.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 317-46L 73.700 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 718-29E 55.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Voks
Në Shitje 1013-48 56.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Vokshi ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 619-28S 58.800 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 1213-8 76.500 € €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1219-68T 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...