Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane

ID TRS-622-4V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 61.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 52 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar, me punime te kryera vitet e fundit dhe ne gjendje mjaft te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner ne sallon, dhoma e gjumit e shtruar me parket.

Pozicionimi nga lindje-perendimi ofron ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen e Dibres, rrugen Niko Avrami, rrugen Bardhyl dhe rrugen Ferit Xhajko.

Sheshi prane pallatit ofron mundesi parkimi per banoret.

Apartamenti i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 61.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit)
Në Shitje 222-6V 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 620-6S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje Trs-1218-12d 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1016-14K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 1220-12V 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj, tek pallatet Cabej ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 1122-58R 49.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj, tek pallatet Cabej ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 518-7L 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...