Apartament 1+1 per shitje prane Universitetit Europian te Tiranes (TRS-218-42R)

ID TRS-218-42R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 52.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 51 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Musaraj

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri mbrapa Universitetit Europian te Tiranes ne rrugen Shefqet Musaraj.

Siperfaqja totale prej 51 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perfshire, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Pallati eshte ndertuar me punime cilesore dhe ofron nje administrim te mire.

Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Siguron akses te shpejte ne Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sali Butka etj.

Ne procesin e fundit te marrjes se certificates se pronesise.

 

Cmimi 52.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 218-66R 62.000 €

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese dy ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje
Në Shitje 216-68K 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te r
Në Shitje 418-33L 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert jo te fundit t
Në Shitje 1219-1S 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 1+1 modern ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Kjo prone ju ofrohet ne shit
Në Shitje 1013-11 62.000 €

Apartament 1+1 modern ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo prone ju ofrohet ne shitje se bashku me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 1118-37L 44.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...