Apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane

ID TRS-221-8V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 52.528
Kati 1
Sipërfaqe m2 65.66
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim e siper.

Ofrohen dy apartamente 1+1 me siperfaqe si meposhte.

Apartament 1+1 ne katin e pare me siperfaqe totale prej 76 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 66.1 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Apartament 1+1 ne katin e 7 me siperfaqe totale prej 65.66 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57.1 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Kompleksi po ndertohet me cilesi mjaft te larte ku perfshihet fasade me sistem kapot, termoizolim, izolim akustik, hapesira publike te gjelberuara etj.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Kompleksi ofron administrim dhe siguri, vende parkimi nentoke.

Ka akses direkt ne rruge Kongresi I Manastirit, rrugen Demir Zyko , rrugen Xhanfize Keko dhe rrugen Kujtim Laro

 

Cmimi: 800 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 619-42S 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 124-11Z 38.000 €

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pa
Në Shitje 118-31R 56.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 per shitje prane Maternitetit te Ri, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje
Në Shitje 722-36Z 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Maternitetit te Ri, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 1017-29L 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Aparatamente 1+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane.
Apartamentet jane te organizuara
Në Shitje 1222-67V 40.000 €

Aparatamente 1+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane. Apartamentet jane te organizuara ne sallon , ...


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi
Në Shitje 1219-23S 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi te ri ...