Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-224-53X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 76
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Xhanfize Keko

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 76 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 69.4 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ka orientimin nga jug-lindja duke mundesuar ngrohtesi dhe drite gjate gjithe kohes. 
Pozicionohet prane rruges kryesore ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Brrylit, ne Bulevardin Zhan D’Ark ne rrugen Brdhyl dhe ne rrugen Hoxha Tahsim.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 105.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-11A 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallat
Në Shitje 723-30X 90.750 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh pa ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dh
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te nje pal
Në Shitje 1221-28V 99.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.
Apartam
Në Shitje 524-17X 96.360 €

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Residence ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga e Dibres, prane Qsut ne Tirane
Shtepia eshte e pozicionuar ne k
Në Shitje 424-46Z 98.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga e Dibres, prane Qsut ne Tirane Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-11X 90.440 €

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja. Pozicionohet ne katin e peste, te nje ...