Apartament 1+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRS-1223-38X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 40.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 40.5 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar.
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri me administrim dhe siguri. 
Prane zones mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershme ne zonen e Liqenit Artificial, ne rrugen e Kosovareve dhe ne zonen e Saukut. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 115.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje 820-4D 103.950 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te  nje pallati ...

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pall
Në Shitje 121-13B 120.000 €

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te ...

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje p
Në Shitje 423-27Z 106.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e kate
Në Shitje 424-60X 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne ka
Në Shitje 123-62Z 105.000 €

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 1120-42D 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-11A 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tr
Në Shitje 224-53X 105.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ...