Apartament 1+1 per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-1121-30N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 42.500
Kati 6
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kombinat
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane zones se Kombinatit.
Pallati eshte i mire administruar dhe eshte i pajisur me ashensor.
Siperfaqja totale eshte 65 m2 ndersa ajo e brendshme eshte 58.2 m2.
Shtepia eshte e organizuar ne kuzhine ne sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet e mobiluar thjeshte dhe kendshem, e shtruar me pllaka, salloni ka hapesire te bollshme, kuzhina i ka te gjitha pajisjet elektroshtepiake, dhoma e gjumit eshte e arreduar dhe banjoja ka dritare.
Ka dalje ne rrugen Besim Alla dhe rrugen Llazo Miho.
Prona eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi: 42.500 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje ne nje zone rezidenciale ne ndertim e siper ne Tirane, shume prane me rrugen
Në Shitje 717-9a 45.000 €

Apartamente per shitje ne nje zone rezidenciale ne ndertim e siper ne Tirane, shume prane me rrugen Teodor Keko ne ...

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 124-11Z 38.000 €

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 120-9T 36.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Në Shitje 618-10L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartamente ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane

Ofrohen apartamente 1+1 dhe
Në Shitje 321-23V 51.340 €

Apartamente ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 ne pallat ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vi
Në Shitje 1221-38V 52.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi
Në Shitje 1219-23S 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e shtate te nje pal
Në Shitje 518-64d 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...