Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-323-37A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 73.16m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 73.16m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 62.53m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i mirembajtur, ofrohet i mobiluar vetem me pjesen e kuzhines dhe pjeserisht ne dhomen e gjumit.
Zona eshte e qete, ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Myslym Shyrit dhe lidhet lehte me qendren.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 150.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tir
Në Shitje 423-31Z 144.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ...

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pa
Në Shitje 1018-48E 154.000 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.&
Në Shitje 523-17A 138.700 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.  Pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi
Në Shitje 620-14a 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pal
Në Shitje 224-54X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nj
Në Shitje 1217-53L 154.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...