Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Panorama ne Tirane

ID TRS-821-12V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 94.900
Kati 2
Sipërfaqe m2 73
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje nder komplekset me te njohura dhe te pelqyera per banim te qytetit te Tiranes.
Ndahet ne sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, korrikor dhe ballkon, ku e gjitha perfshihet ne nje siperfaqe totale prej 73 m2 me nje siperfaqe te brendshme prej 66.5 m2.
Apartamenti ofrohet i arreduar kendshem dhe thjeshte, e shtruar me pllaka, hapesira qe ndan salloni se bashku me kuzhinen eshte e bollshme dhe ka vend edhe per nje ambient ngrenieje, kuzhina i ka te gjitha pajisjet elektroshtepiake, dhoma e gjumit eshte e mobiluar me mobilie druri, korridori ka hapesire te konsiderueshme, banonja ka dush te mbyllur, ballkoni eshte i vogel ne siperfaqe dhe ofron pamje te banesave perreth.
Banesa eshte e ndertuar me mjaft cilesi si dhe hapesira shfrytezimi per banoret.
Pallati siguron administrim te mire dhe eshte i pajisur me ashensor.
Ne sallon ndodhet nje kondicioner i cili ngroh dhe ftoh ambientin shtepiak ne stine te ndryshme.
Duke u orientuar ne lindje mundeson ndricim me drite natyrale pergjate dites.
Ka mundesi parkimi ne katet e nedheshme te kompleksit.
Ndodhet afer me shkollen Harry Fultz nga njera ane ndersa ne anen tjeter eshte prane Bulevardit te Ri te Tiranes.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje 820-4D 103.950 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te  nje pallati ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te
Në Shitje 520-26S 100.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 92.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompl
Në Shitje 214-21b 85.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompleksi Kolombo 2 ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat
Në Shitje 515-12b 81.200 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri te ...

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte t
Në Shitje 1119-65S 109.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pllati te ...