Apartamente per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRS-1121-26N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 98.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 67.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane.
Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume cilesi.
Ndodhet ne nje zone te pelqyer per banim, e cila lidhet me shume rruge kryesore.
Apartamentet e disponueshme ne katin e peste te njeres godine jane keto:
1+1 me siperfaqe totale prej 67.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57.7 m2.
1+1 me siperfaqe totale prej 74.2 m2 dhe te brendshme prej 63.4 m2.
2+1 me hapesire totale prej 103.9 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 88.8 m2.
2+1 me siperfaqe totale prej 133.6 m2 dhe hapesire te brendshme prej 114.2 m2.
2+1 me hapesire totale 109.3 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93.4 m2.
2+1 me siperfaqe totale prej 93.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 79.9 m2.
2+1 me hapesire totale prej 102 m2 dhe te brendshme prej 87.2 m2.
Shtepite e disponueshme ne katin e 5 tek godina tjeter jane:
1+1 me hapesire totale 78.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 65.5 m2.
1+1 me siperfaqe totale prej 77.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme 64.6 m2.
1+1 me siperfaqe totale prej 77.5 m2 dhe te brendshme prej 66.2 m2.
1+1 me hapesire totale prej 78.2 m2 dhe siperfaqe te brendshme 66.8 m2.
2+1 me siperfaqe totale prej 126.6 m2 dhe hapesire te brendshme prej 108.2 m2.
2+1 me hapesire totale prej 138.7 m2 dhe te brendshme prej 118.6 m2.
3+1 me hapesire totale prej 141.4 m2 dhe hapesire te brendshme prej 120.8 m2.

Cmimi: 1450 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte t
Në Shitje 1119-65S 109.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pllati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1020-48V 87.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 521-25V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne e 7t
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare b
Në Shitje 1021-26N 86.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 517-17K 87.000 €

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ...