Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-516-5b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne fillim te rruges Sami Frasheri.

Banesa ka siperfaqe prej 115 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve ne cdo dhome.

Hapesirat e brendshme jane te organizuara mire dhe te ndricuara me drite natyrale gjithe diten. Ballkonet ofrojne pamje te rruges Myslym Shyri dhe jane te orientuara nga lindja e perendimi.

Apartamenti pozicionohet ne nje vend qendror dhe shume te preferuar, disa metra larg qendres se Tiranes, Bllokut, parkut Rinia etj.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me te rehatshme.

Prane saj do te gjeni bar-kafe, restorante, supermarkete, minimarkete, kopshte per femije, shkolle te mesme etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.

Cmimi 650 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 600 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 315-9b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti  ndo
Me Qira 918-10L 560 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-16E 600 €

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 117-41d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane.
Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pall
Me Qira 1219-64S 700 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane. Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-25F 600 €

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...