Apartament 2+1 me qira prane sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-323-42G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. 
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi,
nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e mobiluar me nje arredim bashkekohor. Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drite natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga tre kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar, ndodhet shume prane zonave si Sheshi Wilson, zona e Bllokut, Liqeni Artificial etj.

Cmimi 900 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 300m2 , org
Me Qira 1219-46T 1000 €

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 300m2 , organizohet ne dy ...

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 222-20V 850 €

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-t
Me Qira 915-45m 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 618-24d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje palla
Me Qira 1019-50T 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 619-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile ...

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne
Me Qira 419-2L 1000 €

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1118-9L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...