Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-31b)

ID TRR-1014-31b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 490 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liqeni i Thate

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate.

Pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pallatesh prane Liqenit Artificial.

Kompleksi ju ofron te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. 

Brenda tij do te gjeni: kend lojerash per femije, hapesira te gjelberuara, administrim, siguri me kamera dhe roje 24-ore, minimarket, lokal, qetesi dhe ajer te paster.

Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Jepet e mobiluar me te gjitha paisjet.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkoni ka pamje nga liqeni dhe rruga kryesore.

Zona eshte nder me te kerkuarat nga te huajt dhe eshte shume e zhvilluar kohet e fundit.

Ofrohet mundesi parkimi ne garazhd me cmimin 60 euro ne muaj.

Cmimi 490 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-57L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati
Me Qira 422-12V 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete d
Me Qira 913-8 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te vjeter te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali  ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-rt te nj
Me Qira 315-11m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali  ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e X-te nje p
Me Qira 1013-13 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te nje pallati te ri, me ...

Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhin
Me Qira 1019-40T 600 €

Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka
Me Qira 919-37S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...