Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-521-20V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370
Kati 4
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, e pozicionuar ne katin e katert.
Me nje siperfaqe prej 107 m2, ambienti ndahet ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar, me mobilje te reja dhe me nje hapesire te bollshme.
Ka nje orientim jug-perendim duke lejuar depertimin e diellit brenda dhe drite natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim te mire.
Ngrohja dhe ftohja behen te mundur nga kondicioneri i cili ndodhet ne sallon.
Banesa ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar, prane Kopshtit Botanik dhe me dalje ne autostraden Tirane-Durres.

Cmimi: 370 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira midis zonen se Linzes dhe Freskut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompl
Me Qira 1122-5Z 300 €

Apartament 2+1 me qira midis zonen se Linzes dhe Freskut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje kompleksi te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati
Me Qira 719-39T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Magnet, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozic
Me Qira 223-34Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Magnet, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qera ne kompleksin Garden City.

Ai ndodhet ne katin e trete ne ne kompleks te ri pa
Me Qira 914-41b 250 €

Apartament me qera ne kompleksin Garden City. Ai ndodhet ne katin e trete ne ne kompleks te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1118-22E 350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues d
Me Qira 821-16F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e  gjashte te n
Me Qira 1119-44L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e  gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ( te fun
Me Qira 1121-31V 350 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ( te fundit) te nje pallati ...