Apartament 2+1 per qira prane zones se Yzberishtit ne Tirane

ID TRR-424-36X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Cullhaj

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Cullhaj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje, ne nje kuzhine te vecuar, nje tualet dhe dy ballkone. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Ne dispozicion te viles eshte dhe nje oborr me siperfaqe 200 m2, i cili sherben dhe si parkim makinash.
Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete e sherbime prane, te nevojshme per jeten e perditshme.
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Astirit, ne zonen e Yzberishtit dhe ne zonen e Kombinatit. 


Cmimi: 500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander
Me Qira 716-2K 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander ...

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 520-15D 600 €

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Autostrades se Re Tirane-Elbasan.
Banesa pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 914-54j 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Autostrades se Re Tirane-Elbasan. Banesa pozicionohet ne nje lagje te re dhe shume te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 1115-77K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pa
Me Qira 413-9 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Me Qira 814-44E 450 €

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete dhe te ...