Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-516-27b)

ID TRR-516-27b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 97 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kostandin Kristoforidhi

Apartament me qera ne rrugen Konstadin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme.

Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 97 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe 2 tualete.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte bashkohor dhe shume i mirembajtur.

Apartamenti ka dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi ne sallon dhe pamje te mrekullueshme te lagjes perreth.

Ballkoni eshte i orientuar nga veriu dhe dritaret jane dopio xham.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni bar-kafe, dyqane te ndryshme, supermarkete, minimarkete dhe shume sherbime te tjera qe mund tju nevojiten.

Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor te pajisur me karte. Pozicionohet disa metra larg qendres se Tiranes, sheshit Avni Rustemi dhe ka akses ne disa rruge te qytetit.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 370 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues per
Me Qira 615-54b 320 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje
Me Qira 1214-49b 500 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furxhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 519-7L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 1018-64d 350 €

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 315-9b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 817-8K 250 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 419-45T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...