Apartament 2+1 me qira prane Spitalit Nene Teresa ne Tirane

ID TRR-1221-7N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 5
Sipërfaqe m2 82.2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Allias

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar, e pozicionuar ne katin e 5 banim.
Pallati disponon ashensor.
Hapesira e brendshme eshte 82.2 m2 duke u ndare ne kuzhine se bashku me sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme nga lindja.
Shtepia eshte e pabanuar me perpara dhe ofrohet pjeserisht e mobiluar por mund te arredohet sipas kerkeses se klientit.
Salloni dhe kuzhina jane te mobiluara thjeshte duke perfshire dhe ambientin e ngrenies, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme, apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe pamja nga ballkoni i vogel eshte ajo e maleve qe prekin rete ne horizont dhe shtepijave perreth.
Orjentimi i banese nga lindja eshte arsyeja e ndricimit me drite te bollshme natyrale pergjate dites.
Prane kompleksit ndodhet cdo shebim i nevojshem si marketet, farmacite, dyqanet, lokalet dhe spitalet.
Ka mundesi parkimi me pagese mujore 50 euro.
Kompleksi ndodhet shume prane qendres spitalore Nene Tereza, me dalje direkte ne rrugen e Dibres.

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane misionit Eleonor neTirane

Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati
Me Qira 820-6V 350 €

Apartament 2+1 me qira prane misionit Eleonor neTirane Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje l
Me Qira 813-22 350 €

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te populluar ...

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen,
Me Qira 213-15 350 €

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen, ballkon, banjo dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 219-31S 320 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera te ish Ekspozita “Shqiperia Sot”.
Apartamenti ndodhet ne nje zon
Me Qira 713-26 450 €

Apartament 2+1 me qera te ish Ekspozita “Shqiperia Sot”. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kate
Me Qira 1116-57L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1116-64L 480 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...