Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-714-34b)

ID TRR-714-34b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri.

Pallati ndodhet buze rruge kryesore, vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes.

Ai ofron siguri, administrim dhe 2 ashensore.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 e ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 magazine e vogel, tualet, ballkon dhe koridor.

Shtepia eshte plotesisht e mobiluar dhe te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.

Ballkoni ka pamje nga jug-lindja dhe dhomat jane te gjitha te ndricuara me driten e diellit.

Zona perreth eshte shume e zhvilluar e mbushur plot me restorante, bare, minimarkete, supermarkete, dyqane te ndryshme etj.

Ka mundesi per parkim makine ne garazhd.

Cmimi 350 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 916-38L 300 €

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 218-7L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera
Me Qira 717-11K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te ...

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 1217-56R 400 €

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament 2+1 me qera pas ish-Ekspozites ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pa
Me Qira 613-24 300 €

Apartament 2+1 me qera pas ish-Ekspozites ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 314-53j 300 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lag
Me Qira 1013-27 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kroi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe.
Sh
Me Qira 1119-48T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kroi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Shtepia ka nje ...