Apartament me qira prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

ID TRR-622-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 88.6 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i Pare

Apartament 2+1 per qira prane Qendres se Tiranes. 
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 88.6m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. 
Cdo dhome eshte eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje dhe ofron  drite natyrale ne apartament per gjate gjithe dites.
Ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe i lidhur me akset kryesore rrugore te qytetit. 

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Banesa esh
Me Qira 523-52Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 4 bani
Me Qira 622-27Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 124-48X 450 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri
Me Qira 224-58X 580 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 419-82S 600 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 524-33Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te ...

Apartament 2+1 per qira prane Kristal Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me as
Me Qira 522-47V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane Kristal Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor. Ka nje ...