Apartament me qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane

ID TRR-1221-51N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 2
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje godine kater-kateshe, e cila pozicionohet ne katin e dyte.
Siperfaqja prej 90 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridor.
Banesa ofrohet e mobiluar kendshem, e shtruar me parket, salloni ndan nje hapesire me kuzhinen, kuzhina eshte e kompletuar me elektrshtepiaket e nevojshme, dhomat e gjumit jane te arreduara dhe banjoja ka nje dush te mbyllur me xham.
Cdo ambient shtepiak ka te instaluar kondicionere per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga perendimi duke mundesuar ndricim te bollshem pergjate dites.
Ka mundesi parkimi per makina ne oborr.
Ndodhet ne nje vend te qete dhe te sigurte fale kamerave te sigurimit.


Cmimi 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1022-26G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 1015-38K 350 €

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia.

Ai ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzi
Me Qira 814-7b 250 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia. Ai ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore,
Me Qira 113-12 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me siperfaqe 110 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 819-35T 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Apartamenti ka ...

Apartament 2+1 me qera ne Fakultetit te Shkencave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 1119-68T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti &nb
Me Qira 1116-59d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin ...

Apartament me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 1215-60b 350 €

Apartament me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat ekzistues, ...