Apartament 2 + 1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-215-39b)

ID TRR-215-39b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ne residence.

Banesa ka siperfaqe prej 93 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, koridor dhe tualet.

Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern, nuk mungon asgje si nga pajisjet e kuzhines ashtu edhe nga cdo detaji tjeter ne kete shtepi. Pjesa me e madhe e mobiljeve jane pothuajse te reja.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.

Ballkonet ofrojne nje pamje relaksuese plot ajer i fresket.

Kompleksi ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme ne menyre qe jut e beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Ketu do te gjeni siguri me kamera e roje 24 ore, hapesira te gjelberta, pishine verore dhe dimerore, palester, bra, restorant, supermarket etj.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga te huajt.

Ka mundesi parkimi brenda kompleksit me pagese ekstra.

Cmimi 500 Euro / muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne
Me Qira 214-15j 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete ...

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 520-15D 600 €

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te
Me Qira 713-20 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri, ...

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 517-51d 400 €

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane.
Apartamenti ndodhet
Me Qira 917-28d 400 €

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate ...

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 419-50S 400 €

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje
Me Qira 214-31b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje
Me Qira 314-48b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te ...