Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-523-54R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 4
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 95 m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 86 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridori lidhes, dhe 1 tualet.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje duke i mundesuar baneses ndricim te bollshem gjate dites.
Secili ambient eshte i pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Pallati ofron siguri, adminstrim dhe eshte i pajisur me 2 ashensore. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe aty mund te gjeni facilitetet e nevojshme ne perditshmeri si bar-restorante, markete, klinika mjekesore, shkolla etj.
Ka akses te lehte me akset kryesore rrugore si autostrada Tirane-Elbasan, zona e 21 Dhjetorit, rruga Muhamet Gjollesha, qendra e Tiranes, Zona e Zogut te Zi etj.
Gjithashtu apartamenti disponon dhe nje post parkimi i cili perfshihet ne cmim.

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pa
Me Qira 523-6X 650 €

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pallat te ri , me 3 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Shtepia ndodhet ne
Me Qira 1020-44i 500 €

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 10-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 518-6L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apartamenti
Me Qira 520-13D 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti  ndodhet ne ...

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje p
Me Qira 1222-75Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 1122-21Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri
Me Qira 816-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...